Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha výrobní linky / mlynář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29346760726 | aktuálnost: 06.06.2024

Firma FAULHAMMER s.r.o.

Upřesňující informace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DOHODOU
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha moderní technologie na výrobu mouky v nově zrekonstruovaném nejmodernějším mlýně v ČR
- průběžné sledování kvality výrobků a odebírání vzorků pro laboratoř
- spolupráce na preventivní údržbě výrobního zařízení a na zajištění jeho provozuschopnosti
- drobná manipulace pomocí paletového vozíku a VZV
NABÍZÍME:
- platové zařazení dle zkušeností a praxe + prémie
- příjemní prostředí menšího kolektivu rodinné firmy
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
KONTAKT: e-mailem e.faltysova@fmk.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Valcha 187, Vysoké Mýto, 56601

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity