Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha vstřikolisů (43.000 - 50.000 KČ)

referenční číslo: 55584 | aktuálnost: 16.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš technické nebo strojírenské vzdělání, umíš si poradit se stroji a zajistit jejich bezproblémový chod? Nevadí ti práce na tři směny a chceš mít volné víkendy? Tak neváhej! Hledáme právě takové jako jsi ty! Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Dohlížení na seřízení, nastavení a bezproblémový chod strojů
  • Údržba a servis zařízení, strojů
  • Dodržování a postup podle daných pracovních postupů
  • Identifikace, odstranění závad a předcházení jejich vzniku
  • Vedení příslušné evidence a dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/SOŠ - technické nebo strojní
  • Zkušenosti se seřizováním strojů
  • Zkušenosti se vstřikolisy
  • Praxe na podobné pozici vítána
  • Manuální zručnost, pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Ochotu dojíždět na místo výkonu práce

Nabízíme

  • Nástupní plat od 43.000 Kč
  • Příplatky za více směnný provoz
  • Prémie a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Právní poradenství zdarma
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní zboží
  • Dotovaná strava a stravenky
  • Firemní akce a sportovní vyžití
  • Partu fajn kolegů a stabilní zázemí
  • Kde nás najdeš? - ve Vsetíně!

Mzda: 43 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl