Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha tvářecích strojů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29240780757 | aktuálnost: 04.05.2024

ROKA Industry, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Popis pracovní pozice:
Seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů, ohýbání výrobků z plechů a údržba stroje, úprava korekcí při ohraňování
Výroba na základě stanovených technologických postupů
Vedení deníků údržby stroje
Práce spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
Práce v kolektivu a ochota předávat své zkušenosti ostatním
Požadavky:
Vzdělání technického zaměření výhodou nebo manuální zručnost
Praxe v oboru min. 2 roky
Základní znalost čtení výkresové dokumentace a tvorby programů pro ohraňování
Zaměstnanecké výhody:
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení/ možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin
" Občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: hr@roka-teplice.cz nebo se lze hlásit telefonicky 8-15 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Emilie Dvořákové 886/22, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní