Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha strojů na výrobu potravin

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 15035470742 | aktuálnost: 27.04.2024

BOHEMILK, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt e-mailem renata.spilkova@bohemilk.cz.
Požadavky:
- ZŠ/SOU
- fyzická zdatnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem
- odpovědnost za zdravotní bezpečnost výrobků
Popis pracovní pozice:
- práce ve výrobě dle technologických postupů
- dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
- kontrola pracoviště, převzetí a předání pracoviště
Zaměstnanecké výhody:
- výkonnostní odměny, příspěvek na stravování, na životní pojištění a na penzijní připojištění.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Podzámčí 385, Opočno, 51773

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince