Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17438710732 | aktuálnost: 02.06.2024

United Polymers, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
obsluhování strojů na výrobu dílců z pryže; základní činnosti: obsluha stroje, opracování výrobků, kontrola; vyplňování výkazů o odvedené práci; úklid svého pracoviště

Požadavky:
dobrá pracovní morálka; ochota pracovat ve třísměnném provozu; manuální zručnost; pečlivost; zodpovědnost; proaktivní přístup; výhodou - praxe ve výrobní společnosti

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace@united-polymers.cz;
- telefonicky na čísle 581 699 535 nebo 720 964 324 - paní Veronika Vilímcová

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 605, Hranice, 75301

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince