Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 15646480726 | aktuálnost: 30.04.2024

Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: obsluha stroje, udržování pořádku na pracovišti, kontrola kvality výrobků, provádění jednoduchých záznamů do PC.

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak.

Nabízíme: práce ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, odměny, příspěvek na dopravu, stravenky.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Tyršova 707, Žirovnice, 39468

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince