Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17419170761 | aktuálnost: 30.04.2024

KARTONY - OBALY s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: nastavení kartonážních strojů pro výrobu krabic, jejich obsluha, nakládání materiálu, odebírání kartonů ze strojů. Zodpovědnost za správnou a přesnou velikost vyrobených kartonů.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti na technických zařízeních - ostatní Geometrická představivost a znalost základních matematických výpočtů.PHP_EOLČinnosti na technických zařízeních zkušenosti s obsluhou strojů a zobrazovacími jednotkami vítányPHP_EOLJiné samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, spolehlivost,ochota pracovatPHP_EOL

Mzda: 160 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 270, Hajnice, 54466

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita