Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha strojů a zařízení - vhodné pro OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28730360743 | aktuálnost: 01.06.2024

Charita Hrabyně

Upřesňující informace

KO: Horsák František, tel.: 553 775 370, 731 625 640 (volejte v době od 8-12 hod.), e-mail: hrabyne@charita.cz, zašlete stručný životopis.

Požadujeme: flexibilního pracovníka s řidičským průkazem sk. B (C výhodou) a technickým zaměřením, samostatnost, zručnost, flexibilitu.

Místo je zřízeno pro OZP/ OZZ.
Pracovní úvazek 20 - 30 hodin/týden.

Náplň práce: Obsluha dálkově řízeného stroje (robogreen), zahradního traktoru, sekačky, křovinořezu, motorové pily.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti na technických zařízeních - obsluha ruční motorové pily Činnosti na technických zařízeních - obsluha křovinořezu Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 10 675 - 16 820 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 212, Hrabyně, 74767

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený