Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha strojních zařízení

referenční číslo: 52738 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vyučení v technickém oboru? Chcete pracovat u počítače, ale ani manuální práce Vám není cizí a nezaleknete se ani nepřetržitého provozu? Pak nám dejte o sobě vědět! Pro našeho klienta, významného zaměstnavatele v regionu s dlouholetou tradicí, působícího v oblasti strojírenství právě hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti obsluhu, základní kontrolu a opravy energetických zařízení.
Obsluha strojů v oddělení energetiky Kontrola parametrů na pc Drobné opravy strojů a komunikace s údržbou Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

Vzdělání v technickém oboru Základy práce na PC Dobrý zdravotní stav Ochota pracovat v nepřetržitém provozu Spolehlivost

Nabízíme

Náborový příspěvek 5 týdnů dovolené Zlevněné stravování na pracovišti Zvýhodněné mobilní tarify Příspevěk na penzijko A další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba