Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha soustruhu - ranní a odpolední směna

referenční číslo: 53109 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného soustružníka pro jednu strojírenskou firmu přímo v Plzni. Pokud máš předchozí praxi a hledáš novou práci se zajímavými benefity, pošli nám životopis.
samostatná obsluha soustruhu (konvenční) výroba výpalků, svařenců samostatná práce dle výrobní dokumentace vizuální kontrola vyrobených dílů práce na ranní a odpolední směnu

Požadujeme

vyučen v technickém oboru předchozí praxe na soustruhu znalost a orientace výkresové dokumentace

Nabízíme

nástupní mzda od 40 000 Kč po zkušební době možnost navýšení mzdy 13. plat měsíční bonusy k výplatě příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou příspěvek na ŽP nebo penzijní připojištění možnost využít závodního stravování (dotované) 25 dní dovolené sick days vzdělávací a jazykové kurzy důkladné zaškolení na pozi
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl