Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha robotické linky | 30 000 Kč

referenční číslo: 7-10-396494 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Rozšiřujeme tým a hledáme dalšího parťáka k ROBOTICKÉ LINCE.

Pracuje se u nás na 2 směny a práce je to pečlivá. Za úkol budeš mít seřizování a obsluhu linky, předvolbu výrobních programů, kontrolu finálních výrobků a samozřejmě spolupráci s kolegy.

Pokud chceš více informací volej na 724 404 390 nebo rovnou pošli svůj životopis!

Požadujeme

manuální zručnost
orientace v technické dokumentaci
ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

příspěvek na dojíždění
dovolená nad rámec zákona po odpracovaných letech
slevy na produkty
závodní stravování

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Klatovy, Sušice,

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy