Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha restaurace

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29249260788 | aktuálnost: 04.05.2024

ALMED SERVIS, s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Seč
NÁPLŇ PRÁCE: přijímání objednávek, servírování jídla a nápojů, práce za barem, inkasování plateb, příprava a úklid pracoviště.
POŽADAVKY: občanská a morální bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost, dochvilnost, schopnost pracovat v týmu, praxe v oboru výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:HPP: 5 týdnů dovolené, SickDay, možnost stravování, příspěvek na penzijní a životní připojištění, benefitní karta, výhodný telefonický tarif.
Možnost i DPČ - mzda 150,-/hod.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čs. pionýrů 197, Seč, 53807

Region: Pardubický kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní