Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28851080735 | aktuálnost: 29.04.2024

Workforce Solutions s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: vkládání komponentů do linky, kontrola kvality.
Požadujeme: spolehlivost, ochotu a schopnost se rychle učit novým věcem, ochotu pracovat ve směnném režimu, pravidelnou docházku, schopnost týmové práce. Anglický, makedonský, srbský jazyk a český jazyk základy výhodou.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem lucie.eichelmanova@manpower.cz

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 23 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kuštova 2530, Rakovník, 26901

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince