Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha ohraňovacího stroje - Krupka - nástup do kmene společnosti

referenční číslo: 44587 | aktuálnost: 28.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní výrobní firmy v Krupce hledáme zkušené operátory na ohraňovací stroj ( ohýbání plechů ).
Práce na ohraňovacím stroji / ohýbání plechů ve 3-směnném provozu Vstupní a výstupní kontrola materiálu (nerez a hliník) Reklamace poškozených dílů a jejich fotodokumentace Ohraněné plechy v požadovaném termínu a dané kvalitě

Požadujeme

Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou - ohýbání plechů Ochotu pracovat ve směnném provozu Nadšení pro oblast výroby a zálibu v organizaci práce Schopnost věci skutečně dotáhnout ke zdárnému cíli Touhu podpořit další rozvoj v této části výroby Znalost práce na PC a čtení technické dokumentace Manuální zručnost

Nabízíme

26 dní dovolené, roční bonus až 50% z hrubé měsíční mzdy, měsíční prémie a další benefity, např. příspěvek na stravování, dopravu a Penzijní fond Nad rámec zákoníku práce: Příplatek za práci v noci: 20% z průměrného hodinového výdělku a příplatek za práci v sobotu a v neděli: 25% z průměrného hodinového výdělku Bonusy za loajalitu a kulatá výročí narozenin Motivující finanční ohodnocení Zázemí silné mezinárodní společnosti Moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí Stabilní práci v prosperující a rozšiřující se společnosti Kvalitní zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba