Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha ochucených a pařených sýrů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29359360735 | aktuálnost: 29.05.2024

Mlékárna Olešnice a.s.

Upřesňující informace

Nástup ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požadujeme: min. OU, technickou a manuální zručnost, zodpovědnost.
Náplň práce: Obsluha a nastavení balícího stroje, vč. nastavení a denní údržby zařízení pro správné značení názvu výrobku a data výroby. Kontrola kvality sváru. V průběhu pracovního postupu vypomáhání při ochucování sýrů, balení a vážení. Zajišťování přísunu a odvozu sýrů, košů a palet do chladírny. Dovážení materiálu ze skladu potřebného k balení sýrů.
Jednosměnný provoz (PO-PÁ ranní 5:00-13:30 hod.)
Z důvodu nasazování/upínání cívek s obaly o váze 15-20 kg je práce vhodnější pro muže.

Výhody a benefity: Stravenkový paušál za každý odpracovaný den, 5 týdnů dovolené, vysoké víkendové příplatky ve výši 50 %, docházkový fond za každý odpracovaný měsíc, odměny z fondu mistra, čtvrtletní prémie závislé na zisku, roční prémie, příspěvek na volnočasové aktivity do výše 1000 Kč, možnost závodního stravování, Vánoční bonus a další benefity (slevy, zájezdy apod.). Možnost pronájmu služebního bytu v místě zaměstnání za nízkou cenu pronájmu.

První kontakt telefonicky v čase 6.00-14.00 hod na č. 736531940 - p. Lenka Fučíková nebo na e-mail. adrese: lenka.fucikova@mleko.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 600 - 29 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tržní 376, Olešnice, 67974

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy