Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha lanové dráhy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29247500723 | aktuálnost: 04.05.2024

K3 SPORT, s.r.o.

Upřesňující informace

Přijmeme obsluhu lanové dráhy do sportovního areálu v Koutech nad Desnou 30.
Náplň práce: organizace nástupu, přepravy a výstupu cestujících, údržba lanovky, areálu bike parku.
Požadujeme: příjemné vystupování, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě vzájemné spokojenosti, zkrácený úvazek - dle dohody, nástup ihned nebo dle domluvy, mzdové ohodnocení dle zkušeností + osobní ohodnocení, zaškolení, zaměstnanecké stravování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti.Nástup ihned nebo dle domluvy, mzdové ohodnocení dle zkušeností + osobní ohodnocení, zaškolení, a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 30, Loučná nad Desnou, 78811

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity