Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha dětského koutku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28931800740 | aktuálnost: 22.05.2024

Mechanika Prostějov 97, družstvo

Upřesňující informace

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě, Bartošková Dana, tel. 725 465 621 (7:00-12:00).
Pracovní doba: ranní nebo odpolední směna od 7:30-12:30 nebo 13:00 do 18:00, úvazek 25-27,5 hodin
Požadujeme: zkušenosti s vedením pokladny podmínkou
Náplň práce: zajišťování chodu dětského koutku, obsluha bufetu
Nabízíme: mzda od 15 900,- Kč plus odměny, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, stravné

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 15 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Budovcova 4091/10, Prostějov, 79601

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený