Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC vysekávacího lisu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29239020789 | aktuálnost: 23.05.2024

KLARO , spol. s r.o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Vild Jan, tel.: 724 106 901, Po - Pá 9 - 16 hod
e-mail: jan.vild@klaro.cz
osobně: Velké Chvalovice 187, Pečky, 9 - 15 hod.

Požadujeme:
Vzdělání střední odborné technického zaměření, zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Náplň práce:
Obsluha vysekávacího lisu Finn Power.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek až 30.000,- .
5 týdnů dovolené, jednosměnný provoz, pracovní doba Po - Pá, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, po zapracování zvýšení mzdy, zázemí stabilní české rodinné firmy.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ke Hřišti 187, Pečky, 28911

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy