Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC strojů - pouze ranní směna

referenční číslo: 52671 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš základní zkušenosti s obsluhou NC a CNC strojů a hledáš práci pouze na ranní směnu? Dokážeš se orientovat a číst ve výkresové dokumentaci? Pak jsi náš člověk a hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis.
výroba dílů dle technické dokumentace nastavení stroje manipulace s materiálem kontrola kvality vyrobených dílů práce s technickou dokumentací práce pouze na ranní směnu

Požadujeme

předchozí zkušenost s obsluhou NC strojů orientace ve výkresové dokumentaci nutná fyzická zdatnost

Nabízíme

vánoční bonus měsíční odměny ke mzdě stravenky v hodnotě 100Kč přípěvek na dojíždění přípěvek na penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity 25 dní dovolené 3 sick days práce pouze na ranní směnu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl