Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC stroje (až 42 000 Kč)

referenční číslo: 53333 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Práce je přímo do kmene klienta, nejedná se o agenturní zaměstnání!
obsluha CNC stroje a jeho nastavení zpracování výrobků dle zakázky a výkresové dokumentace kontrola a měření výrobků dle výkresové dokumentace

Požadujeme

praxe s obsluhou CNC strojů alespoň 1 rok znalost čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly praxe v oboru strojírenské výroby a obsluhy strojů

Nabízíme

práci ve stabilní společnosti přátelský kolektiv smlouva na dobu neurčitou hned od nástupu náborový příspěvek 20.000 Kč širokou škálu firemních benefitů 5 týdnů dovolené příspěvek na dojíždění až 4.200 Kč příspěvek za doporučení kolegy až 30.000 Kč firemní školku firemní restauraci Aramark zvýhodněné volaní, tarif T-mobile
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba