Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC soustruhů a frézovacích center v letecké výrobě

referenční číslo: 52903 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozjeďte svou karieru v leteckém průmyslu. Pro klienta s tradicí od roku 1919 obsazuji pozici obsluha NC a CNC strojů. Výroba zde je opravdu řemeslná a zaměřená na detail. Není to žádná pásová výroba, ale hledí se na kvalitu.
Probíhá zde výroba od prvního šroubku do poslední matičky Práce na různých typech CNC frézovacích centrech a soustruzích Velký důraz na detail a přesnost

Požadujeme

Dokážete seřídit CNC stroj od nulového bodu až po obsluhu Rozumíte výkresové dokumentaci Pracuje se hlavně se systémem Heidenhain a Siemens – ochota naučit se Máte cit pro detail a přesnost

Nabízíme

Týden dovolené navíc Po zkušební době bonus až 15% další možnost bonusů při plnění zakázek Smlouvu přímo kdo kmene 4% na Cafeterii nebo penzijní pojištění Příspěvek na ubytování 3000 Kč Příspěvek na stravování 100 Kč – obědové menu zcela zdarma Čisté pracovní prostředí Směnný provoz Důkladné zaškolení Spousta akcí pro vás i vaše rodiny v průběhu celého roku Skvělá dostupnost z Prahy a parkoviště, kde vždy zaparkujete
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba