Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC soustru - 2 směny (29 - 38.000 KČ)

referenční číslo: 55499 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání se zaměřením na obsluhu CNC soustruhu? Orientuje se ve výkresech? Hledáte práci kolem Žďáru nad Sázavou, maximálně na 2 směny s volnými víkendy? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní firma rodinného charakteru přijme šikovného kolegu/kolegyni na pozici OBSLUHA CNC SOUSTRU - 2 SMĚNY (29 - 38.000 KČ)

Náplň práce

  • obsluha CNC soustruhu
  • práce s měřidly
  • kontrola vyrobených kusů

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru - ideálně se zaměřením na obsluhu CNC strojů
  • praxi v obsluze CNC soustruhu velkou výhodou
  • orientaci ve výkresech
  • manuální zručnost a ochotu pracovat na 2 směny

Nabízíme

  • stabilní práci
  • finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na sport
  • nástup ihned nebo dohodou
  • lokalita: Žďársko (asi 10 minut od Žďáru nad Sázavo

Mzda: 29 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba