Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC - ohýbacího centra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29353640742 | aktuálnost: 23.05.2024

POLAK CZ s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: vytváření nových programů podle techn.výkresů, spouštění programu, obsluha + údržba CNC - ohýbacího centra, manipulace s materiálem, kontrola ohnutých dílů, měření
POŽADAVKY: manuální zručnost, technické myšlení, schopnost orientovat se v techn.dokumentaci a technicky myslet, měřit úhloměrem a posuvným měřítkem, samostatnost, přesnost, zodpovědnost
NABÍZÍME: Práce v čistém, bezpečném prostředí s moderními technologiemi, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, věrnostní a "vánoční" příspěvky, příspěvky na dopravu, odměny za zlepšovací.návrhy, zábavné a sportovní akce, podnikové stravování s příspěvkem, kantýna
KONTAKT: tel. (po - pá 9 - 16 h), e-mailem

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 348, Opatov, 56912

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy