Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC - nadprůměrná mzda v lokalitě

referenční číslo: 53867 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme CNC obráběče na 2 směnný provoz. Potřebujete zkušenosti s CNC a základní znalost měřidel. Prostor pro profesní růst.
Obsluha CNC Práce s měřidly Dvousměnný provoz

Požadujeme

Praxe s CNC stroji Orientace v technické dokumentaci (je bonus) Základní práce s měřidly

Nabízíme

Nadprůměrná mzda v lokalitě 5 týdnů dovolené Sick days Příspěvek na dopravu Stravenky Příspěvek na penzijní/životní pojištění Přátelské prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl