Typ nabídky

Obsluha CNC (mzda až 55 000 Kč)

referenční číslo: 43391 | aktuálnost: 10.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní strojírenskou společnost sídlící blízko u Plzně hledám kandidáty na pozici obsluhy CNC. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.
Obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému Heidenhain (výměna obráběcích nástrojů, korekce, měření výrobků atd.) Kontrola vyrobených dílů Plnění výrobního plánu Dodržování BOZP a PO

Požadujeme

Vyučení v oboru (např. mechanik seřizovač, obráběč kovů) Orientace ve výkresové dokumentaci Praxe na CNC stroji, znalost Heidenhain I530 Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Roční a věrnostní odměny Příspěvek na stravování a dopravu Kariérní růst (možnost zvyšování kvalifikace) Vlastní ubytovna v areálu firmy (příspěvek na ubytování) Náborový bonus
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba