Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC mimo automotive: Objevuj nové výzvy v obrábění!

referenční číslo: 52733 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte minimálně vyučení v oblasti strojírenství a zkušenost s obsluhou CNC? Chcete pracovat mimo automotive a svou práci odvádíte zodpovědně? Pak pro Vás mám skvělou příležitost pouze na 2 směny!
obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka) malosériová nebo kusová výroba dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly seřizování strojů a tvorbě seřizovacích a technologických postupů trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru znalost čtení technických výkresů aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání zodpovědnost, pracovitost ochota práce ve dvousměnném provozu znalost práce na CNC strojích výhodou

Nabízíme

perspektivní zaměstnání MIMO oblast automotive práce na základě moderních standardů v optoelektronice spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty odpovídající platové ohodnocení (zařazení do kvalifikačních tříd dle znalostí) + bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené věrnostní program Flexi Sodexo Pass Sodexo Gastro Card – hodnota stravného 150,- Kč/směnu – 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma příspěvek na penzijní připojištění rodinné permanentní vstupenky do ZOO + IQ Landie vzdělávací kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba