Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC frézy (30-45.000 Kč) - i absolvent

referenční číslo: 55763 | aktuálnost: 05.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste již zkušený frézař, který hledá změnu, nebo naopak absolvent, který hledá první zaměstnání? Hledáme JUNIORY i SENIORY! Pokud jste technický typ a jste ochotný pracovat na 2 směny, dejte mi o sobě vědět a pošlete životopis!

Náplň práce

  • Řídit CNC frézy s precizním nastavením dílu, výměnou nástrojů a korigováním programů.
  • Vytvářet přesné díly podle výkresové dokumentace a následně pečlivě kontrolovat výsledek.
  • Vaší prací vznikají díly v 100% kvalitě, které tým mechaniků následně využije při výrobě lisovacích nástrojů.
  • Práce s programem Heidenhein, programovat nemusíte, vše Vás naučíme :)

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost Heidenhain je výhodou, ale vítáme každého, kdo je otevřený učení.
  • Schopnost samostatného programování CNC stroje je výhodou, ale pokud jste technický nadšenec, rádi vás to naučíme.
  • Ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední) 8 hodin
  • Ochota dojíždět do Vizovic

Nabízíme

  • Perfektní zaškolení
  • Moderní pracovní prostředí, kde je prostor pro Vaši kreativitu.
  • Možnosti kariérního růstu, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Odměny/Prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Příspěvek na penzijní pojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Příspěvek na dopravu,
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Vizovice

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba