Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC centra pro ohýbání plechu

referenční číslo: 54377 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi s obsluhou CNC strojů a rádi byste pracovali v pohodovém prostředí? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak hledám právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!
obsluha CNC centra na ohýbání plechu práce s manipulačnimi prostředky spolupráce s kolegy práce s měřidly údržba a čištění stroje pro optimální výkon spolupráce s týmem pro optimalizaci výrobního procesu dodržování bezpečnostních standardů a pracovních postupů

Požadujeme

Min. SOU technického směru Praxe v obsluze CNC centra je vítána Orientace v technické dokumentaci Ochota práce na 2 směny (ranní, odpolední) 6:00 -14:45, 14:00 - 22:50 hod.

Nabízíme

příspěvek na dopravu příspěvek na stravování vánoční odměny příspěvek na zaškolení kolegy odměny za zlepšování smlouva na dobu neurčitou příjemné pracovní prostředí čisté prostředí, nejmodernější technologie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072