Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC

referenční číslo: 52871 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Obsluha CNC

Náplň práce

Jste vyučen v technickém (strojírenském) oboru a orientujete se ve výkresech? Už jste se někdy setkal s prací na CNC strojích? Hledáte práci v malém kolektivu bez nočních směn? Pro výrobní společnost se sídlem nedaleko Lázní Bohdaneč, Chlumce nad Cidlinou a Přelouče hledám novou posilu do týmu okolo CNC strojů. Pozice je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání! Náplň práce: obsluha CNC frézy a řezačky přenos výkresů do systémů CNC strojů spolupráce s kolegy napříč výrobou

Požadujeme

SOU technického zaměření orientace ve výkresech praxe na CNC strojích manuální zručnost a prostorová představivost ochota pracovat na ranní a odpolední směny

Nabízíme

stabilní práci v malém a přátelském kolektivu mzdu v rozpětí 30 - 36.000Kč dle zkušeností roční prémie 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko dotované stravování příspěvek na dopravu Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl