Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC

referenční číslo: 51543 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Obsluha CNC

Náplň práce

Máš zkušenosti s CNC stroji? Nevadí ti práce na 12 hodinové směny? Pak ti můžeme nabídnout zajímavou pracovní nabídku.
seřízení stroje na základě vzorku, příprava materiálu dle výkresové dokumentace, příprava stroje a spuštění systému, kontrola kvality, lehká údržba stroje.

Požadujeme

vyučení v technickém oboru, min. 1 rok praxe na CNC stroji, orientaci ve výkresové dokumentaci, aktivní přístup, spolehlivost a samostatnost.

Nabízíme

rodinný charakter firmy s individuálním přístupem, nepřetržitý provoz, krátký/dlouhý týden (pouze denní směny), stravenky ve výši 140 Kč, příspěvek na dopravu i pro liberecké, hrazenou Multisport kartu nebo peníze na Sodexo kartu, přenosné permanentky na hokej, fotbal, ZOO, rodinné benefity.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl