Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC (35.000 - 45.000 KČ) | šance pro absolventy!

referenční číslo: 56274 | aktuálnost: 01.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Ukončil jste školu, hledáte práci, ale všude po vás chtějí X let praxe? Přidejte se k nám! Jediné co od vás potřebujeme je ukončené vzdělání, zručnost a ochota práce ve směnném provozu!
A abychom nezapomněli, máme pro tebe nachystaný i nástupní bonus ve výši až 20.000 Kč!

Náplň práce

  • Práce s CNC stroji - obsluha, seřizování
  • Výroba přesným, precizních dílů
  • Práce na moderních strojích v čistém a klimatizovaném prostředí
  • Práce podle výkresové dokumentace
  • 3 směnný provoz (délka směny 8 hodin)

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání v technickém oboru - obrábění kovů, mechanik, seřizovač CNC
  • Zručnost, komunikativnost, cit a preciznost
  • Ochotu práce ve 3 směnném provozu (délka směny 8 hodin)

Nabízíme

  • Náborový příspěvek až 20.000 Kč!
  • Čisté, moderní, klimatizované prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost přesčasu
  • Výrobní bonusy/prémie
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Možnost parkování a skvělá přístupnost MHD!

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl