Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obráběč kovů (CNC) | volné víkendy, kvartální odměny

referenční číslo: 53367 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáty na pozici obsluha CNC. Jsou zde kvartální odměny, cafeteria systém a spoustu dalších benefitů. Takže pokud tě tato práce baví, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.
Práce na CNC strojů Kontrola výrobních dílů Vrtání, soustružení, frézování, závitování

Požadujeme

Min. výuční list v technickém oboru Praxe na obdobné pozici Umět číst ve výkresové dokumentaci Fyzická zdatnost, spolehlivost a pečlivost zkušenosti z programem

Nabízíme

Mzda 35.000 – 40.000 Kč + zákonné příplatky Stravenkový paušál 55 Kč/den Kvartální bonusy Sick day 2 dny za rok Příspěvek do Cafeterie Příspěvek na penzijní i životní pojištění 25 dnů dovolené Volné víkendy Příspěvek na Multisport kartu Zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu Práce na HPP Po zaučení smlouva na neurčito Nástup rovnou do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba