Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obráběč kovů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26967740763 | aktuálnost: 08.05.2024

ROKA Industry, spol. s r.o.

Upřesňující informace

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- Práce s CNC frézkou, soustruhem, horizontální vyvrtávačkou
- Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálu pro prac. proces
- Výroba na základě stanovených technologických postupů
- Vedení deníků údržby stroje
- Práce spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
- Práce v kolektivu a ochota předávat své zkušenosti ostatním
POŽADAVKY:
- Praxe v oboru výhodou
- Znalost českého jazyka
- Základní znalost technologie obrábění kovů
- Základní znalost programování
- Znalost systému Heidenhain nebo Fanuc
- Ochota pracovat ve směnném provozu
NABÍZÍME:
- 25 dní dovolené
- Vzdělávací kurzy a školení / možnost osobního růstu
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
- Závodní stravování
- Denní nákup svačin/ občerstvení na pracovišti
- Soda bar a nápojový automat na pracovišti
- Firemní fitness
- Firemní a teambuildingové akce
- Odměna za doporučení nového kolegy
V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky od PO do PÁ v době od 8:00 do 15:00 hodin, nebo e-mailem.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Emilie Dvořákové 886/22, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy