Typ nabídky

Minimální mzda

Oblastní manažer pro Středočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28235640761 | aktuálnost: 27.04.2024

Protektia s.r.o.

Upřesňující informace

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 721 954 166 Svatava Šašková, nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, čistý výpis z RT
věk nad 18 let
odolnost vůči stresu, odpovědnost a samostatnost
časovou flexibilitu a organizační schopnosti
profesní kvalifikace, praxe v security výhodou
Náplň práce:
odpovědnost za svěřenou oblast
řízení a kontrola podřízených
komunikace s klientem
komunikace a reporting vedení společnosti
Nabízíme:
práci v silné a stabilní společnosti
k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon
flexibilní pracovní dobu
odměny a bonusy za plnění cílů
odpovídající platové ohodnocení
nástup možný IHNED, nebo dle dohody

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity