Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník - vhodné i pro absolventy (35-45.0000 Kč)

referenční číslo: 36211 | aktuálnost: 22.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímavá Vás pozice, kde budete mít na starosti obchodní aktivity v oblasti CNC obráběcích strojů? Jste technicky zdatní a komunikativní? Máte už nějakou předešlou praxi s obchodnickou činností nebo jste čerstvý absolvent technického oboru? Tak to hledáme právě Vás!

Stabilní společnost hledá OBCHODNÍKA pro jižní a jihozápadní ČECHY:
OBCHODNÍK - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (35-45.0000 Kč)

Náplň práce

  • Prodej CNC obráběcích strojů
  • Budování a udržování vztahů s partnery
  • Akvizice nových potenciálních partnerů
  • Komunikace se stávajícímí zákazníky
  • Příprava podkladů, základní administrativa

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření (ideálně strojírenství)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a obchodního ducha
  • Ochotu cestovat po jižních Čechách
  • ŘP sk. B - aktivní ridič
  • Praxi na podobné pozici velkou výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, odolnost a technické myšlení

Nabízíme

  • Osobní ohodnocení a bonusový systém
  • Odborné zaučení
  • Přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební vůz, telefon a notebook
  • Provize z prodeje
  • Místo výkonu práce: jižní a jihozápadní Čechy
  • Nástu možný ihned

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup