Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník ve strojírenství

referenční číslo: 54654 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš alespoň kratší praxi v technickém obchodu a hledáš uplatnění ve firmě, která ti umožní podívat se do světa a být u velkých akcí? Pro českého tradičního výrobce hledám proaktivního kandidáta, který je nadšencem do automobilového, strojírenského nebo zbrojařského průmyslu. Kancelář budeš mít na Novojičínsku, ale tvým hracím polem bude celý svět. Na začátku dostaneš portfolio stávajících zákazníků, které budeš postupně rozvíjet a přinášet nový business. Jdeš do toho?
* Aktivní vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí a realizace marketingových aktivit. * Představování a propagace určených produktů na veletrzích a dalších prodejních akcích. * Zajišťování zakázek v souladu s obchodním plánem a strategií společnosti. * Udržování a rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky. * Komunikace se zákazníky a řešení úkolů během projektových fází. * Vytváření kalkulací, nabídek a řízení přidělených obchodních případů. * Pravidelné zpracovávání reportů a jejich prezentace.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v technicky zaměřeném obchodu
  • AJ min. úroveň B1
  • prozákaznický přístup, prezentační dovednosti, samostatnost, orientace na výsledky

Nabízíme

* práci pro stabilní českou společnost * možnost zahraničních cest * 25 dní dovolené * zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny denně * flexibilní pracovní doba * příspěvek na stravování * stravování v podnikové jídelně * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na dopravu * firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup