Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník ve stavebnictví (40.-70.000kč)

referenční číslo: 41100 | aktuálnost: 24.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Komunikace s klienty je pro Vás denním chlebem? Máte rádi, když můžete svým výkonem ovlivnit, kolik si vyděláte? Orientujete se ve stavebnictví? Chcete v rámci své práce cestovat?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis!

Úspěšná česká firma působící na poli realizace staveb hledá posilu týmu na pozici:

OBCHODNÍK VE STAVEBNICTVÍ (40.-70.000Kč)

Náplň práce

  • Akvizice nových zákazníků a péče o ty stávající
  • Cesty v rámci ČR a SK
  • Řízení zakázek
  • Cenové nabídky, vyjednávání podmínek

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na obchodní pozici
  • Orientaci ve stavebních výkresech
  • ŘP sk. B + ochotu cestovat
  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Služební automobil (po zapracování i pro soukromé účely)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí české společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobil
  • Noťas
  • Mnoho dalších benefitů
  • Pracoviště: Brno (cesty po ČR+SK)

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Obchod, prodej, nákup