Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník v realitách - ne RK!

referenční číslo: 52794 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte chuť stát se součástí nadnárodní společnosti, která buduje a pronajímá kancelářské i průmyslové budovy po celé ČR? Jednání s klienty na vysoké úrovni vám není cizí a anglicky hovoříte bez problémů? Pak vám nabízíme příležitost využít váš potenciál. Pro oblast MS kraje hledáme juniorního obchodníka, který se bude rozvíjet po boku zkušeného kolegy a po zaučení vést samostatné obchodní případy.
* komunikace s klienty a specifikace jejich požadavků (většinou nadnárodní korporáty) * organizace schůzek s klienty a prezentování pronajímaných prostor * sdílení informací s dalšími odděleními (konstrukce, projekce, právní oddělení, back office) * příprava obchodních nabídek a zadávání do interního systému * tvorba statistik, tržních analýz, měsíčních reportů

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání obchodního, technického nebo stavebního směru (obor regionální rozvoj nebo oceňování staveb výhodou)
  • komunikativní AJ min. na úrovni B2 (denní využití)
  • prokativní přístup, umění vyjednávat, flexibilita, pečlivost v administrativě
  • dobrá znalost MS Office (zejména Outlook a Excel)

Nabízíme

* zkušeného kolegu, který vám bude podporou v 1. roce * zázemí předního hráče na trhu * moderní kancelářské prostory * vůz i k soukromým účelům *stravenkovou kartu s možností čerpání až do 2500 Kč/ měsíc * rostoucí počet dnů dovolené * Cafeteria systém včetně ovocných svačin * plně hrazená Multisport karta * příspěvek na životní nebo penzijní pojištění * příspěvek na rekreaci pro děti * firemní rekreakční středisko
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura