Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník pro oblast životní prostředí

referenční číslo: 18230 | aktuálnost: 18.07.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte obchodního ducha, zkušenosti s prodejem a orientuje se v problematice životního prostředí? Jste komunikativní, flexibilní a rádi cestujete v rámci ČR? Hledáte novou pracovní výzvu a láká Vás oblast chemie? V tom případě nám o sobě dejte vědět! Významná společnost s mezinárodním zastoupením nyní obsazuje pozici: OBCHODNÍK PRO OBLAST ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ (40 000 Kč)

Náplň práce

* aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřené oblasti * vedení a organizace obchodních jednání s partnery * spolupráce s marketingem a klientským servisem * plnění nastavených obchodních cílů * prezentace společnosti a sledování aktuálních trendů

Požadujeme

  • vzdělání se zaměřením na životní prostředí nebo chemii
  • praxi v prodeji, ideálně v oblasti služeb v rámci ŽP
  • dobrou orientaci v legislativě životního prostředí
  • řidičský průkaz sk. B + ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • obchodního ducha, reprezentativní vystupování a komunikativnost

Nabízíme

  • zajímavou práci se zázemím mezinárodní společnosti
  • flexibilitu v organizaci práce, home office
  • finanční bonusy odpovídající dosaženým výsledkům
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: celá Morava + kraj Vysočina

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup