Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník pro Moravu | strojírenství

referenční číslo: 49907 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost zabývající se výrobou fluidních systémů hledáme obchodně-technického zástupce pro Moravu. Klienti společnosti působí v oblasti strojírenství, petrochemie a energetiky.
zodpovědnost za udržování a upevňování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky na Moravě většinově se jedná o starostlivost o stálé klienty (90 %) poskytování poradenství zákazníkům ochota vzdělávat se v oblasti nabízených produktů tvorba technických nabídek dohled na probíhající zakázky podílení se na tvorbě a plnění obchodních plánů společnosti identifikace a rozvoj nových obchodních příležitostí reporting 1x měsíčně návštěva pobočky v Plzni

Požadujeme

obchodního ducha - umíte argumentovat, proč by si klient měl koupit váš produkt praxe s technickým prodejem komunikativní angličtinu - společnost pochází z USA, některé meetingy tak budou probíhat v angličtině ŘP a ochotu cestovat v rámci regionu Morava - 3-4 dny strávíte na schůzkách u klientů komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

firemní automobil i pro osobní účely notebook mobil stravenky 25 dní dovolené kurzy angličtiny příspěvek na penzijní/životní pojištění bonusovou kartu technické školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl