Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník-německé trhy(50-60.000 kč+provize)

referenční číslo: 53781 | aktuálnost: 25.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní příležitost v obchodné sféře? Máte zkušenosti s obchodováním pro regiony DACH? Chcete zastupovat mezinárodní společnost, která si zakládá na nejvyšší kvalitě a inovaci?
Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

OBCHODNÍK-NĚMECKÉ TRHY(50-60.000 KČ+provize)

Náplň práce

  • Akvizice nových klientů
  • Péče o stávající klienty
  • Vývoj a realizace koncepcí pro proniknutí na trh a zvýšení dosavadních podílů na trhu
  • Sledování konkurence a zpracování analýz
  • Odpovědnost za výsledky s finanční motivací, reporting vedení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - elektrotechnický obor nebo provozně hospodářské studium
  • Zkušenosti v oblasti budování nových vztahů se zákazníky na mezinárodní úrovni
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Technické myšlení
  • ŘP sk. B - aktivní řidič a ochotu cestovat (70%)

Nabízíme

  • Služební automobil i k osobnímu užití
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Možnost home office
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Prémie
  • Příspěvek na pojištění (životní nebo penzijní)
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: kancelář v Jičíně + cestování dle schůzek

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup