Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník junior

referenční číslo: 54022 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi komunikativní, hledáš stabilní práci a uvažuješ o obchodní sféře? Lákala by Tě oblast realit, komunikace s klienty, práce v kanceláři i v terénu? Pro naši pobočku v Pardubicích hledáme juniorního kolegu, kterému bychom předali naše know-how v oblasti pronájmu nemovitostí a který by se postupně stal platným a hlavně stálým členem našeho obchodního týmu! Náplň práce: realizace pronájmu nemovitostí z našeho portfolia prohlídky nemovitostí a vedení jednání s klienty příprava smluv a uzavírání obchodních případů obchodní administrativa

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání předpoklady pro obchodní činnost (komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, pečlivost a dochvilnost) prozákaznický přístup obchodní ambice a vysoké nasazení řp. B a prácena PC zodpovědnost a loajalita komunikativní angličtina

Nabízíme

práci na HPP s jistou fixní mzdou + bonusový systém kompletní zaškolení pro práci v oboru dotovanou Multisport kartu 5 týdnů dovolené + 3 sickdays příspěvky na stravování a další odměny a benefity... Pokud Tě nabídka zaujala, reaguj prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 20 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup, Ostatní