Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník - elektronické součástky (okolo 60.000 Kč + auto)

referenční číslo: 53539 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň středoškolské vzdělání v oblasti elektro a široký technický rozhled? Jste komunikativní typ s aktivním přístupem a domluvíte se anglicky? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis!

Zavedená společnost působící v oblasti automatizace a elektronických součástek hledá novou posilu do svého týmu na pozici:

OBCHODNÍK - ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY (okolo 60.000 Kč + AUTO)

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • technická podpora pro klíčové zákazníky
  • kooperace se zahraničím i obchodním týmem
  • účast na školeních či veletrzích
  • administrativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - obor Elektrotechnika výhodou
  • znalost elektronických/polovodičových součástek
  • komunikativní znalost anglického jazyka - školení v angličtině
  • řidičský průkaz sk. B
  • tah na branku, prezentační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • automobil k soukromým účelům
  • 28 dní placeného volna
  • finanční prémie
  • home office
  • PC i mobilní telefon pro soukromé účely
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Západní Slovensko, kancelářské zázemí Brno

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika