Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník/ce-technologie vody (FIX 45.000 kč+bonusy)

referenční číslo: 57539 | aktuálnost: 16.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost WTline s.r.o. je ryze česká firma nabízející komplexní péči a řešení v oblasti technologie vody v průmyslu, energetice a komerčním sektoru. To, co děláme, pomáhá našim zákazníkům lépe a efektivněji vyrábět nebo poskytovat služby, v tom vidíme smysl naší práce a velký potenciál. Zakládáme si na férovém jednání a dobrých vztazích.

Aktuálně hledáme do našeho týmu dalšího šikovného člena na pozici:

OBCHODNÍK/CE-TECHNOLOGIE VODY (FIX 45.000 Kč+BONUSY)

Náplň práce

  • Vyhledávání nových potencionálních klientů, akvizice
  • Péče o stávající klienty
  • Pravidelná návštěva zákazníků, např. v rámci odběru a analýzy vzorků, výměny filtrů či osobní konzultace
  • Plánování oprav, servisních návštěv a zakázek pro kolegy techniky v přiděleném portfoliu zákazníků
  • Administrativní činnost

Požadujeme

  • Vzdělání chemického oboru výhodou
  • Technické myšlení a základní znalosti v oblasti chemie a fyziky
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Spolupráci na IČO
  • ŘP sk. B + využívání vlastního automobilu

Nabízíme

  • Nadstandartní odměny a bonusy
  • Práci v technickém oboru, který má budoucnost
  • Důkladné proškolení zkušenými kolegy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Velmi příjemné pracovní prostředí s dobrým kolektivem
  • Firemní akce
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Severní a Jižní Morava (Sídlo firmy v Praze)

Mzda: 45 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup