Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník/ce, externí spolupráce, časově velmi nenáročné

referenční číslo: 6644ab91fb3d2ea6f50a2129 | aktuálnost: 27.05.2024

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Pro naši poradensko-konzultační společnost hledáme pro rozšíření našeho týmu vhodné kandidáty a kandidátky pro externí, časově nenáročnou spolupráci, na pozici obchodníka / konzultanta.

NEVYŽADUJEME mnoho Vašeho času - spolupráce Vám zabere vždy jen chvilku, třeba po Vaší pracovní době, z domova, večer apod.

NEOČEKÁVÁME od Vás žádný telemarketing, nebo akvizice pro Vás neznámých společností.

NEBUDETE za nás uzavírat žádné dohody, obchody, kontrakty, smlouvy apod.

NEBUDETE kvůli nám cestovat za klienty, zasílat jim sami jakékoliv materiály apod.

NENÍ DŮLEŽITÉ, zda prodáváte zboží, nebo služby. NENÍ DŮLEŽITÝ obor, ve kterém se pohybujete. DŮLEŽITÁ je pouze Vaše znalost vlastních firemních klientů, a Vaše chuť s námi spolupracovat.

V rámci naší spolupráce budete tipovat potenciálně vhodné společnosti z okruhu Vašich kontaktů (firemní klientela), a konzultovat jejich možností k využití našich služeb. NEBUDETE jim představovat naše služby, ani za nás jednat.

Spolupráce s námi pro Vás může generovat zajímavý vedlejší příjembez vynaložení většího úsilíza jednoduchou a časově nenáročnou práci, která navíc nebude nijak kolidovat s Vaší současnou prací.

Uvítáme:

dobré aktivní kontakty na firemní klientelu v lokalitě Praha, Praha-Západ a Praha-Východ

- aktivní zájem získat další nezávislý zdroj příjmů, bez větší časové náročnosti práce

- spolehlivost, samostatnost

Rádi nabídneme:

- dlouhodobou, časově nenáročnou, externí spolupráci

- možnost dalšího reálného zúročení Vašich dosavadních obchodních zkušeností a kontaktů

- velmi slušné a korektní vzájemné vztahy

zajímavé a dlouhodobé finanční ohodnocení Vašeho přínosu naší společnosti

- zahájit spolupráci lze kdykoliv, dle vzájemné dohody

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Práce převážně z domova