Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce (zmrzliny, podpora)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29190820713 | aktuálnost: 30.04.2024

BOHEMILK, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail renata.spilkova@bohemilk.cz.

Požadavky:
- požadujeme min. SŠ s maturitou
- platný řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
- zkušenost na pozici obchodního zástupce výhodou
- obchodní duch, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, komunikativnost
- uživatelská znalost PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet).
Náplň práce:
- aktivně vyhledává prodejní místa (VO, koncové prodejce, řetězce)
- tvoří a udržuje evidenci zmrzlinových míst
- aktivně se podílí na tvorbě a realizaci firemní obchodně-marketingové a reklamní strategie
- zjišťování spokojenosti zákazníků, napomáhání při vyřizování reklamací
- předkládání návrhů na zlepšení obchodně-marketingové činnosti a prodeje
- vedení skladové evidence a péče o svěřené vozidlo
- zajišťování prodejních a marketingových akcí (veletrhy, výstavy).
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- motivační odměny, 2 dny Sick days, 25 dní dovolené
- příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Podzámčí 385, Opočno, 51773

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy