Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce/zástupkyně - plasty

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29044820775 | aktuálnost: 28.04.2024

Flídr plast s.r.o.

Upřesňující informace

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: je představitelem zákazníka pro díly z termoplastů, zajišťuje péči o zákazníka, zajišťuje komunikaci se zákazníky a zpracovává kompletní nabídky a další dokumenty související s nabídkami, aktivně vyhledává nové obchodních příležitostí i mimo pracoviště - služební cesty
POŽADAVKY: časová flexibilita
NABÍZÍME: zajímavá práce v tradiční české firmě, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj a v rámci pracovní doby, motivační odměna, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
KONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: slovem i písmem, další jazyky výhodou

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivněPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 29 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 200, Široký Důl, 57201

Region: Pardubický kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy