Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce v zemědělství - rostlinná produkce

referenční číslo: 1618478369 | aktuálnost: 15.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je spolehlivým dodavatelem produktů na podporu, růst a ochranu vašich plodin a rostlin, příjme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce.

Náplň práce

  • Každodenní komunikace se zákazníky - kontrola porostu s pěstiteli.
  • Uzavírání objednávek - aktivní podílení se na prodeji v přiděleném regionu.
  • Navrhování technologií ošetření pro daný zemědělský podnik. Sledování rentability ošetření.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Pravidelný reporting, plnění obchodních plánů, dodržování firemních strategií.
  • Udržování obchodních vztahů a prezentace firmy na polních dnech, seminářích, výstavách, atp.
  • Práce s CRM systémem.

Požadujeme

  • Aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
  • VŠ (magisterský či bakalářský stupeň) nebo SŠ (s maturitou) v zemědělském oboru
  • Zkušenosti v obchodní sféře
  • Vzdělání zemědělského typu - nejlépe rostlinná výroba
  • Aktivní řidič, sk. B
  • Uživatelské znalosti na PC
  • Schopnost učit se nové věci
  • Organizační dovednosti, plánování, důslednost,
  • Bydliště v přiděleném regionu
  • Týmovost

Nabízíme

  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • Služební vůz, notebook, tiskárna, mobil, technické vybavení do terénu
  • Motivující finanční ohodnocení, atraktivní provize z prodeje, stravenky 118,-/den, atd.
  • Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce
  • Pracoviště v místě bydliště
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Po roce možnost navýšení dnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Chrudim

Těšíme se na Vás!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Profese: account manager, obchodní zástupce, key account manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení