Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - strojírenství | Moravskoslezský kraj

referenční číslo: 50797 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro Moravskoslezský kraj hledáme obchodníka, kterému záleží na produktu a spokojenosti zákazníka. Budete mít na starosti především péči o stálé klienty, kterými jsou firmy zaměřené na obrábění, a budete jim nabízet různé nástroje pro CNC. Pro obchodníka je důležité technické myšlení, aby byl schopný pochopit potřeby klienta a v návaznosti na to, mu nabídnul nejlepší možné řešení. background je na této pozici stěžejní. Hledáme obchodníka zaměřeného na budování dlouhodobých vztahů.
udržování a prohlubování obchodních vztahů s klienty vedení obchodních schůzek, poskytování odborného poradenství, navrhování řešení (4 dny v týdnu) administrativa, zpracování objednávek, reporting v interním systému (1 den v týdnu) porady a meetingy jednou za kvartál v Praze první měsíc bude probíhat zaškolení v Praze (školení týkající se produktů, obchodních dovedností apod.) od druhého měsíce vás čeká samostatná práce ve svěřeném regionu - Moravskoslezském kraji

Požadujeme

dobrý technický background (schopnost pochopit produkty) obchodní zkušenosti či předpoklady schopnost aktivně naslouchat potřebám klienta dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování ochota se dále vzdělávat v technických produktech mírně pokročilá angličtina pro čtení dokumentace a manuálů týkající se produktů ŘP sk. B

Nabízíme

garantovanou mzdu po dobu zaškolování, a to 45 000 Kč 4 týdny dovolené + týden volna během vánočních svátků automobil i k soukromým účelům mobil, notebook vzdělávací kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl