Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - stavebniny

referenční číslo: 59392d89a5ad956db876b8d0 | aktuálnost: 04.10.2017

JOBSTART s.r.o.

Popis + náplň práce:

Jste komunikativní, dravý, je Vám přirozený tah na branku? Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů, hledáme novou posilu do týmu na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE - oblast střech.
Pokud hledáte stabilní pracovní prostředí, mladý a přátelský kolektiv, pak hledáme právě Vás!
Vaší denní náplní práce bude komunikace se stávající klientelou, udržování a další rozšiřování vzájemných obchodních vztahů a akvizice nových klientů v regionu Vysočina - kolem Havlíčkova Brodu. Budete odpovědný za tvorbu nabídek, vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv a za vytyčené obchodní výsledky. Budete se taktéž podílet na cenotvorbě a administrace spojené s vyřízením vzniklých objednávek.

Jaká je naše představa o ideálním kolegovi:

  • má min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
  • rozumí si s Excelem a Outlookem
  • je komunikativní a má reprezentativní vystupování a projev
  • je cílevědomý a baví ho vyjednávat
  • nejlépe už má zkušenost z jiné obchodnické pozice
  • je aktivním řidičem

Co Vám nabídneme?

  • uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
  • atraktivní fixní část mzdy plus motivační provize
  • zaměstnanecké benefity tj. stravenky ,vzdělávání, automobil + mobilní telefon aj.
  • nástup možný ihned
  • pracovní místo Havlíčkův Brod a okolí

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, obchodní zástupce, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné